Regulamin klanów Stars

Awatar użytkownika
bushi89
Administrator
Administrator
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2016, 18:50

Regulamin klanów Stars

Postautor: bushi89 » 22 lut 2016, 21:04

Niniejszy regulamin został sporządzony przez dowództwo klanu 5TAR5 i ma na celu przedstawienie i organizację zasad w nim panujących. Każda osoba przynależna do klanu ma obowiązek zapoznania się i stosowania zasad zawartych w regulaminie.

Team Speak 3 jest obowiązkowy zawsze gdy gracz jest online w grze. Brak obecności na TS będzie skutkował ostrzeżeniami. Po dwóch ostrzeżeniach osoba zostanie wydalona z klanu. Jeśli ktoś z jakiegoś rozsądnego powodu nie może być na TS powinien to zgłosić jakiemuś dowódcy i taka usprawiedliwiona absencja nie będzie brana pod uwagę.

1) Każdy, kto przynależy do klanu zobowiązany jest do używania podczas gry komunikatora TeamSpeak3, oraz ustawienia w nim aktywacji głosowej poprzez klawisz.

2) Każdemu z nas przysługują 1 upomnienie kolejny to wydalenie z klanu i dożywotni ban na TS3. Upomnienie zostaje przypisane do użytkownika i nie podlega przedawnieniu przed upływem danego terminu tj. 2 tygodni karencji.

3) Spory są rozstrzygane przez jednego z zastępców dowódców. Odbywa się to po przez wysłuchanie strony winnej i poszkodowanej. Swoje przemyślenia przedstawia dowódcy klanu po tym razem decydują o sposobie rozstrzygnięcia.
Decyzja nie podlega dyskusji.

4) Osoby kompromitujące wizerunek klanu, wulgarne, agresywne, prowadzące do rozłamu, konspirujące oraz wszczynające jakikolwiek bunt zostaną natychmiastowo wydalone z klanu.
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je, nie wprowadzając niezdrowej atmosfery.

5) TYLKO DOWÓDZTWO DECYDUJE O:
- ewentualnym przystąpieniu do treningu z innym klanem
- negocjacji z innym klanem ( np. sojusz, przejęcie, fuzja, pomoc itd.)
Ale propozycje są mile widziane.

6) Prosimy o zwracanie uwagi na słownictwo podczas gry, gdy słychać młodocianych za mikrofonem (to tylko prośba, ale nie chcemy, aby taki „młody” rzucił też „mięsem” w Ciebie).

7) Tylko sztabowi mogą nadawać, bądź odbierać uprawnienia na TS3. Jeżeli chodzi o grę z kolegami spoza klanu nie ma problemu, jeden z oficerów zawsze udzieli informacji i pokieruje.

8) Obowiązuje zakaz rozmów podczas treningów, kampanii, twierdz oraz CW. Osoby łamiące ten przepis otrzymają upomnienie.

9) Obowiązuje zakaz wykorzystywania TS-a do celów zarobkowych, reklamowych oraz spamowania.

10) Długotrwała nieaktywność w grze (powyżej 30 dni) skutkuje wydaleniem z klanu.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy pomysłów na doskonalenie klanu prosimy o kontakt z dowództwem.

I pamiętajcie, że klan to nie tylko struktura, dowództwo oraz puste ikony na TS3, klan to my wszyscy, którzy ten klan budujemy - mamy uczucia, rodziny i czasem gorszy dzień, ale zawsze możemy coś osiągnąć. I to od Ciebie zależy czy nam się uda…

Czołgiem…
Obrazek

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość